Poznajcie nas

Happy Kids to niepubliczne przedszkole językowe, w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i wzajemny szacunek. Chcemy aby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi. Nasze przedszkole to bezpieczne, przyjazne i inspirujące miejsce dla Dzieci.

Nasze przedszkole jest placówką bardzo przestronną, nowoczesną
i niepowtarzalnie urządzoną, położoną w centrum miasta, a mimo to
w zacisznej okolicy, niedaleko dworca PKS i PKP, Miejskiego Ośrodka Kultury, Amfiteatru Miejskiego oraz wielu innych instytucji, które zapewne będą odwiedzane w ramach zajęć realizowanych podczas pobytu w przedszkolu. Placówka wyposażona jest w monitoring zewnętrzny i wewnętrzny oraz
w system kontroli dostępu, który umożliwia Rodzicom wygodny wstęp do przedszkola, a zarazem zwiększa bezpieczeństwo Dzieci.

W budynku mieści się osiem sal zajęć, a także dwie sale do zajęć indywidualnych takich jak logopedia i do zajęć marki Sensoplastyka®. Sale rozmieszczone są na trzech piętrach, połączone przejściami przez duże piękne hole, które swą przestronnością służą Dzieciom do zajęć ruchowych i zabaw manipulacyjnych. Placówka dysponuje również przestronną salą, na której odbywać się mogą zajęcia taneczne, wszelkiego rodzaju uroczystości, spektakle teatralne i filharmonia. Każda z sal zajęć dla Dzieci posiada swoją indywidualną łazienkę oraz wyposażona jest w klimatyzację.

W przedszkolu znajduje się również jadalnia, w której Dzieci spożywają posiłki przygotowane we własnej kuchni.

Wszystkie pomieszczenia dostosowane są do Dzieci w odpowiednim przedziale wiekowym. Placówka posiada własny ogród wraz z dużym placem zabaw, na którym znajdują się huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica, bujaki oraz własny wewnętrzny plac zabaw tzw. bajkoland.

Serdecznie zapraszamy :)

Dlaczego My?

• zapewniamy bezpieczne miejsce
  • zdrowy i aktywny rozwój fizyczny
  • HAPPY KIDS to przyjazna atmosfera
  • kreatywne nauczanie i wychowanie
  • wspaniali wychowawcy
  • pyszne i zdrowe obiadki
  • dostrzegamy talenty i uzdolnienia
  • uwielbiamy dzieci

Kadra HAPPY KIDS

Kadrę naszego przedszkola tworzy grupa wykształconych, ambitnych, twórczych nauczycieli i specjalistów zaangażowanych w pracę z dziećmi. W swojej pracy wykorzystują oni najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Nauczyciele nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i warsztatach szkoleniowych. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów i wrodzonego potencjału każdego dziecka.

DYREKTOR - mgr Monika Grabowska
WICEDYREKTOR - mgr Katarzyna Szwarc

NAUCZYCIELE:

• mgr Edyta Sowa,
  • mgr Izabela Rytych,
  • mgr Małgorzata Chwastowska,
  • mgr Martyna Kowalczyk,
  • mgr Aleksandra Papiernik,
  • mgr Aleksandra Grabowska,
  • mgr Emilia Banasik,
  • mgr Karolina Wieczorek,
  • mgr Sylwia Barceluk,
  • mgr Magdalena Zapart,
  • mgr Marta Święconek,
  • mgr Marta Grabowska,
  • mgr Marlena Leśniewska,
  • lic Katarzyna Szymczyk.

PRACOWNICY:
(specjaliści, nauczyciele)

Język angielski - mgr Karolina Kuchta
Język niemiecki - mgr Maria Łaska
Logopeda - mgr Krystyna Piekarska
Rytmika - mgr Ewa Szymańska
Religia - mgr Tomasz Stachaczyk
Taniec - mgr Katarzyna Matyszczak (Szkoła Tańca JAST)
Sensoplastyka - mgr Katarzyna Szwarc

Niepubliczne Przedszkole
Językowe Happy Kids

ul. Słoneczna 1,